PAUL HARRIS FELLOW DÍJAZOTTJAINK (2010): PLÉBÁN MIHÁLY ÉS SZABÓ LEVENTE (2010.03.25.)

A Rotary világelnökének magyarországi látogatása alkalmából 2010.03.25-én, Miskolcon találkozott az észak-magyarországi rotary clubok elnökeivel és képviselőivel.
Az elnöki találkozón a D-1911 társadalma két új Paul Harris díjazottal gazdagodott, akik az elmúlt években kitartó közösségteremtő munkájukkal és a jószolgálatban páratlan érzékenységükkel kitűntek a Sátoraljaújhelyi Rotary Club jótékonysági arculatának meghatározásában. A díjat mindketten klubjuktól, a vezetőség egybehangzó elhatározása alapján kapták. A kitűntetettek a D-1911 ismert személyiségei, akik a Districtben számos rotaristával nyílt baráti kapcsolatot ápolnak.