ROTARY NYELVI VERSENY, SÁTORALJAÚJHELY
(2012. március 29.)

A Sátoraljaújhelyi Rotary Club - folytatva a több éves hagyományt - 2012. márciusában is megrendezte idegen nyelvi versenyét a helyi középiskolások számára, angol és német nyelvből. A szervezést és lebonyolítást klubtagunk, Daragó Ferenc tanár úr fogta össze.
A versenyre nevezett diákoknak először írásbeli feladatlapot kellett megoldaniuk. Ezek kijavításában a Kossuth Lajos Gimnázium tanárai voltak klubunk segítségére. Mindkét nyelvből az 5-5 legjobb írásbeli munkát készítő tanulót hívtuk meg a szóbeli fordulóra, melyre 2012. március 29-én került sor a Gimnáziumban. Neves zsűri előtt zajlott a verseny, akiknek munkáját ezúton is köszönjük.
A verseny díjazásaként az első helyezettek (mindkét nyelvből) 15.000 Ft-ot, a második helyezettek 10.000 Ft-ot, a harmadik helyezettek 5.000 Ft-ot kaptak.